A A A

Firma RAGOR MEBLE działa głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar, jak również realizujemy większe zlecenia. Mottem firmy jest dopasowanie mebli do każdego wnętrza: domowego, biurowego, przemysłowego, jak również do Państwa upodobań. Każdy Odbiorca ma możliwość ingerowania w ostateczny wygląd, kształt, wymiar i kolor produktu. Jesteśmy również w stanie zaaranżować każde wnętrza mieszkalne i użytkowe (biura, bary, itp.).

Posiadamy park maszynowy umożliwiający perfekcyjne wykonanie mebli.
Ale nie tylko technologia jest dla nas ważna – stawiamy również na doświadczony i dobrze wyszkolony zespół pracowników, będących uczestnikami wszystkich etapów procesu produkcyjnego. Zdobywamy zaufanie klientów poprzez wysoką jakość wykończenia, stosowanych materiałów oraz profesjonalizm obsługi. Dlatego też, meble firmy RAGOR charakteryzują się dbałością o styl i komfort oraz elegancją. Staranne wykonanie produktów stanowi wizytówkę naszej firmy.

Stosujemy sprawdzone na rynku meblarskim materiały i rozwiązania. Naszymi partnerami są znani producenci i hurtownicy z branży meblarskiej. Dążąc do zrealizowania najwyższych Państwa wymagań stosujemy do produkcji odpowiednio dobrane materiały, takie jak:
- płyty laminowane i HPL – Kronopol, Egger,
- blaty kuchenne – Kronopol, Egger,
- fronty MDF foliowane, także wysoki połysk – : BRW, PRO-HAND,
- płyty MDF – Kronopol,
- płyty OSB – Kronopol,
- obrzeże ABS i PCV – REHAU, POLKEMIC,
- żaluzje meblowe – REHAU,
- systemy drzwi przesuwanych – SEVROLL,
- okucia meblowe – BLUM, HETTICH, TITUS PULS,
- rattan, szkło, systemy oświetlenia halogenowego i LED-owego oraz inne materiały uzupełniające.